Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W nocy z 24 na 25 lutego w MUX-1 wyłączono kanał ATM Rozrywka, który nadawał m.in. w naziemnej telewizji cyfrowej na multipleksie pierwszym. ATM Rozrywka musiał zakończyć emisję, ze względu na nie przedłużenie koncesji na nadawanie. W związku z tym na MUX-1 jest obecnie nadawane 7 stacji telewizyjnych.

Koncesja dla stacji ATM Rozrywka TV obowiązywała od 25 lutego 2011 roku do 24 lutego 2021 roku. Do dzisiaj Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie rozstrzygnęła jednak konkursu. ATM Grupa poinformowała, że jeśli nie uda jej się przedłużyć dotychczasowej koncesji naziemnej albo uzyskać nowej w ogłoszonym konkursie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, nie będzie kontynuować nadawania stacji ATM Rozrywka TV u operatorów kablowo-satelitarnych.

ATM Rozrywka nie jest już dostępny także w przekazie satelitarnym.

 

10 listopada 2020 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkurs na miejsce w multipleksie 1 po kanale ATM Rozrywka. Niestety do dzisiaj konkurs nie został roztrzygnięty.

Więcej informacji tutaj.

 

Aktualizacja

Jak informuje KRRiT miejsce po ATM Rozrywka zajmie kanał Silver TV.

Silver TV to program o charakterze wyspecjalizowanym, adresowanym do seniorów, będzie niekodowany i udostępniony odbiorcom bezpłatnie.

 

ATM Rozrywka w ostatnich minutach nadawania programu

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież