Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W związku z zakończeniem projektu Szkoła z TVP, w dniu dzisiejszym kanał TVP Sport w MUX-3 przełączono do jakości HD, a TVP Rozrywka przeniesiono do MUX-8. Jednocześnie z multipleksu nr 8 wyłączono kanał TVP HD.

Cała sytuacja miała miejsce z powodu ogłoszenia pandemii koronawirusa, co skutkowało koniecznością uruchomienia edukacji na odległość. Telewizja Polska wychodząc na przeciw wobec zapotrzebowania uruchomiło projekt Szkoła z TVP, który był nadawany na kilku antenach tego nadawcy, m.in. TVP 3, TVP Sport, TVP Rozrywka, TVP Kultura i TVP HD. Na potrzeby szkoły TVP Rozrywka przeniesiono tymczasowo na MUX-3, który ma największy zasięg.

Po dzisiejszych przenosinach skład multipleksów jest następujący: MUX-3: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP Info, TVP Historia, TVP Sport HD MUX-8: TVP Kultura HD, TVP Rozrywka, oraz Metro, Nowa TV, Zoom TV, WP. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież