Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych uruchomiono przekaz kanału TVP Rozrywka w Multipleksie Telewizji Polskiej - MUX-3. Jednocześnie zmniejszono rozdzielczość kanału TVP Sport z HD na SD - w celu zmieszczenia dodatkowego programu.

Powielenie sygnału TVP Rozrywka ma charakter tymczasowy spowodowany zamknięciem szkół w związku z epidemią koronawirusa.

Od poniedziałku 30 marca startuje projekt Szkoła z TVP (więcej informacji na stronie TVP), co oznacza emisję specjalnych pasm edukacyjnych na czterech antenach Telewizji Polskiej: TVP 3, TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP Sport. Nadawanie wszystkich w/w kanałów na MUX-3 ma sens ze względu na duży zasięg techniczny multipleksu.

Aktualizacja:

Zgodnie z planem w dniu dzisiejszym wystartował wspólny projekt TVP S.A. i Ministerstwa Edukacji Narodowej Szkoła z TVP.

 

Klasa I - TVP Sport

 

Klasa IV - Przyroda - TVP 3

 

Klasa III - TVP Historia

 

Klasa VII - Matematyka - TVP Rozrywka

 

 

Więcej informacji: Szkoła z TVP

Źródło: TVP

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież