Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o rozszerzeniu koncesji dla Radia Elka, które uzyskało zgodę na nadawanie w Wolsztynie, w województwie wielkopolskim.

Postępowanie o udzielenie koncesji dotyczyło częstotliwości w Wolsztynie, w województwie wielkopolskim na 99,8 MHz. Decyzja o rozszerzeniu koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego obejmuje nadawanie programu o charakterze uniwersalnym, o zasięgu lokalnym. W postępowaniu wybrano Radio Elka z siedzibą w Lesznie. Studia emisyjne rozgłośni znajdują się w Lesznie (Radio Elka Leszno) i w Głogowie (Radio Elka Głogów). O częstotliwość ubiegała się także Grupa Radiowa Agory oraz spółka Eurozet. Warunkiem uzyskania zgody KRRiT była deklaracja nadawania audycji słownych i innych przekazów słownych oraz audycji słowno-muzycznych, poświęconych tematyce lokalnej, odnoszącej się do miejscowości objętej zasięgiem nadawania.

Radio Elka zostało założone w 1993 roku i obecnie dysponuje częstotliwościami w Lesznie, Rawiczu, Gostyniu, Jarocinie, Lubinie, Głogowie, Polkowicach i Kościanie.

Źródło: WirtualneMedia.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież