Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Andrzej Adamczyk założyciel Radia Go (Gorzów Wielkopolski) sprzedał Grupie Radiowej Time (Grupa ZPR Media) pozostałe 66 proc. udziałów w spółce będącej nadawcą Radia Go z Gorzowa Wielkopolskiego.


– To decyzja biznesowa – mówi Andrzej Adamczyk. W ub.r. sprzedał już 34 proc. udziałów w spółce Radio Go. Wcześniej, dzięki nawiązaniu współpracy z Time (w ramach tzw. pakietu mszczonowskiego), stacja m.in. przyjęła format muzyczny Radia Vox FM i emituje serwisy krajowe produkowane przez newsroom Time.

Radio Go rozpoczęło nadawanie w 2015 roku na częstotliwości 101,7 MHz. Stacja o tej nazwie nadawała już w Gorzowie Wielkopolskim od 1994 do 1999 roku. Później rozgłośnia weszła do sieci Eska (Grupa Radiowa Time). Adamczyk ze stacją związany był od 1994 do 2002 roku. Pracował jako prezenter, szef redakcji muzycznej i redaktor naczelny. Następnie – w 2002 roku – przeszedł do Grupy Radiowej Agory, skąd odszedł w 2009 roku.

Źródło: press.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież