Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Euro 2016 za darmo

włącz .

Wykaz transmisji Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016.

Poniższy wykaz zawiera transmisje dostępne w przekazie otwartym, bezpłatnym i niekodowanym.

Data Godzina Mecz Polska TV TV Satelitarna
10.06 19:00 Francja - Rumunia Polsat ZDF
11.06 15:00 Albania - Szwajcaria Polsat ZDF
18:00 Walia - Słowacja   ZDF
21:00 Anglia - Rosja   ZDF
12.06 15:00 Turcja - Chorwacja   ARD (Das Erste)
18:00 Polska - Irlandia Północna TVP 1, Polsat ARD (Das Erste)
21:00 Niemcy - Ukraina   ARD (Das Erste)
13.06 15:00 Hiszpania - Czechy Polsat ARD (Das Erste)
18:00 Irlandia - Szwecja   ARD (Das Erste)
21:00 Belgia - Włochy   ARD (Das Erste)
14.06 18:00 Austria - Węgry Polsat ZDF
21:00 Portugalia - Islandia   ZDF
15.06 15:00 Rosja - Słowacja Polsat ARD (Das Erste)
18:00 Rumunia - Szwajcaria   ARD (Das Erste)
21:00 Francja - Albania   ARD (Das Erste)
16.06 15:00 Anglia - Walia   ZDF
18:00 Ukraina - Irlandia Północna   ZDF
21:00 Niemcy - Polska Polsat, TVP 1 ZDF
17.06 15:00 Włochy - Szwecja   ZDF
18:00 Czechy - Chorwacja   ZDF
21:00 Hiszpania - Turcja   ZDF
18.06 15:00 Belgia - Irlandia Polsat ARD (Das Erste)
18:00 Islandia - Węgry   ARD (Das Erste)
21:00 Portugalia - Austria   ARD (Das Erste)
19.06 21:00 Rumunia - Albania Polsat Sat.1
21:00 Szwajcaria - Francja   ZDF
20.06 21:00 Rosja - Walia Polsat Sat.1
21:00 Słowacja - Anglia   ARD (Das Erste)
21.06 18:00 Ukraina - Polska Polsat, TVP 1 Sat.1
18:00 Irlandia Północna - Niemcy   ARD (Das Erste)
21:00 Chorwacja - Hiszpania   ARD (Das Erste)
21:00 Czechy - Turcja   Sat.1
22.06 18:00 Islandia - Austria   ZDF
18:00 Węgry - Portugalia   Sat.1
21:00 Włochy - Irlandia   ZDF
21:00 Szwecja - Belgia   Sat.1
1/8 finału
25.06 15:00 Szwajcaria - Polska Polsat, TVP 1 ZDF
18:00 Walia - Irlandia Północna   ARD (Das Erste)
21:00 Chorwacja - Portugalia   ZDF
26.06   15:00 Francja - Irlandia   ZDF
18:00 Niemcy - Słowacja   ZDF
21:00 Węgry - Belgia Polsat ZDF
27.06  18:00 Włochy - Hiszpania Polsat, TVP 1 ARD (Das Erste)
21:00 Anglia - Islandia Polsat ARD (Das Erste)
1/4 finału
30.06 21:00 Polska - Portugalia Polsat, TVP 1 ARD (Das Erste)
01.07 21:00 Walia - Belgia Polsat ZDF
02.07 21:00 Niemcy - Włochy Polsat, TVP 1 ARD (Das Erste)
03.07 21:00 Francja - Islandia Polsat, TVP 1 ZDF
1/2 finału
06.07 21:00 Portugalia - Walia Polsat, TVP 1  
07.07 21:00 Niemcy - Francja Polsat, TVP 1  
finał
10.07 21:00 Portugalia - Francja Polsat, TVP 1 ARD (Das Erste)

 

TVP 1 oraz Polsat są dostępne w każdym polskim pakiecie TV-SAT, oraz w naziemnej telewizji cyfrowej.

Kanały ARD (Das Erste), ZDF oraz SAT 1 są dostępne w przekazie bezpłatnym i niekodowanym z satelity Astra 1.

medialubuskie.eu

Serwis poświęcony mediom na Ziemi Lubuskiej.

Telewizja i radio w województwie lubuskim.

W sieci od 17 grudnia 2003

Kontakt

e-mail: info@medialubuskie.eu

GG# 11602948