Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wkrótce nowe stacje radiowe w woj. lubuskim

włącz .

27 października br. w Monitorze Polskim ukazało się pięć Ogłoszeń Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, w których znalazło się 17 częstotliwości zlokalizowanych w dużych miastach. Wśród nich znalazły się ogłoszenia dla stacji radiowych zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.


Jedno z ogłoszeń dotyczy rozszerzenia koncesji na nadawanie programu o charakterze wyspecjalizowanym muzyczno-literackim, tzn. poświęconego w szczególności muzyce klasycznej, operze, musicalowi, piosence poetyckiej, aktorskiej, kabaretowej, muzyce etnicznej, muzyce filmowej i literaturze - w tym m.in. słuchowiska radiowe, krótkie formy literackie, poezja i proza czytana na antenie. Stacja spełniająca te warunki pojawi się w Zielonej Górze na 89,0 MHz (ERP 0,1 kW). O tą częstotliwość może się starać radio RMF Classic.
Drugie ogłoszenie dotyczy rozszerzenia koncesji na nadawanie stacji o charakterze informacyjno-publicystycznym, w którym treści informacyjne i publicystyczne stanowią nie mniej niż 70% tygodniowego czasu nadawania programu w porze dziennej, w Gorzowie Wielkopolskim 87,9 MHz (ERP 0,4 kW). O tą częstotliwość może się starać radio TOK FM.

medialubuskie.eu

Serwis poświęcony mediom na Ziemi Lubuskiej.

Telewizja i radio w województwie lubuskim.

W sieci od 17 grudnia 2003

Kontakt

e-mail: info@medialubuskie.eu

GG# 11602948